חיפוש       
חדשות
נשיאים ממלאי תפקידים הכנס השנתי פרסומי האגודה קשר בינלאומי פרסים לזכרם
כניסה לחברי האגודה
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא הרשמה לאתר
עמוד הבית  > קהילות מקצועיות  > דוקטורנטים וחוקרים צעירים  > study buddy  > קולות קוראים
קולות קוראים
פניה לחברי הסגל

כחלק מתכנית הדוקטורנטיםstudy buddy, אנו פונים לחברי סגל הקשורים לסוציולוגיה ו/או אנתרופולוגיה לשם התנדבות בפרויקט:

 

שלום רב,

לפני כחודש הודענו על פתיחת תכנית- Study Buddy  תכנית קבוצות דוקטורנטים משותפת של האגודה הסוציולוגית הישראלית ושל האגודה האנתרופולוגית הישראלית. התכנית נועדה לחבר בין דוקטורנטים/ות המעוניינים/ות בכך ברחבי הארץ, על בסיס עניין ומקום מגורים. 

הנחנו שבתקופת הדוקטורט (וגם לאחריה), אין תחליף לקבוצת עמיתים שתעניק תמיכה, תסייע בהתקדמות המקצועית של חבריה ותפיג את הבדידות. שמחנו לראות את הביקוש הרב שהיה לתכנית, שכן קיבלנו כמאה פניות מדוקטורנטים מרחבי הארץ, אותם חילקנו לכ-14 קבוצות עמיתים. 

יחד עם זאת, בנוסף לתמיכה קולגיאלית של קבוצת השווים, אנו חושבים כי יש ערך עצום לתובנות, ייעוץ והערות של חברי סגל במוסדות האקדמיים השונים. 

לכן, אנחנו מבקשים לשאול אתכם/ן האם תסכימו להגיע בהתנדבות לאחד או יותר ממפגשי קבוצות העמיתים, להצטרף לסיור חד פעמי, לקרוא פייפר ולהעיר עליו או להיות זמינים לרעיונות אחרים שיעלו בקבוצות. נעריך מאד אם תסכימו לתרום מנסיונכם/ן, מה שיעשיר את המפגשים, ירחיב את ההיכרות הבין-דורית והבין-מוסדית בקהילת הסוציולוגים והאנתרופולוגים, ויסייע לדורות הבאים.  

פירוש הסכמתכם ומילוי הטופס שלהלן הוא כניסה לרשימה שתועבר לקבוצות העמיתים, שיתבקשו לנהוג בה בתבונה, במתינות ובהתאם להערות שתציינו.

נודה לכם/ן מאוד אם תמלאו את טופס ההרשמה עד לתאריך 6/7/17. 

המון תודה מראש!

הילה נחושתן, נציגת הדוקטורנטים באגודה האנתרופולוגית הישראלית,

hila.nehushtan@huji.ac.il.mail

 

אורי כץ, נציג החוקרים הצעירים באגודה הסוציולוגית הישראלית,

oka@post.bgu.ac.il

 

חזרה למעלה
עמוד הבית
האגודה הסוציולוגית הישראלית כתובת: המכללה האקדמית תל אביב יפו רחוב רבנו ירוחם ת.ד. 8401 יפו 61083; דואל: liorsabach@israel-sociology.com
האתר נבנה ע"י  מונסייט פתרונות מחשוב - 2006 כל הזכויות שמורות לאגודה הסוציולוגית הישראלית