חיפוש       
חדשות
נשיאים ממלאי תפקידים הכנס השנתי פרסומי האגודה קשר בינלאומי פרסים לזכרם
כניסה לחברי האגודה
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא הרשמה לאתר
עמוד הבית  > קהילות מקצועיות  > הגירה ודמוגרפיה  > פורום סטודנטים  > אודות הפורום
אודות הפורום

 פורום סטודנטים לתארים מתקדמים הוקם ב 2011 על ידי קהילת הגירה ודמוגרפיה בראשות פרופ' לילך לב ארי.


מיד עם כניסתה לתפקיד, הקימה פרופ' לב ארי צוות אשר כלל, בנוסף אליה את פנינה דולברג, דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון (אשר בינתיים קיבלה את תואר הדוקטור שלה); ויקה שטיימן, דוקטורנטית באוניברסיטת בר אילן; ד"ר עדי בינס מאוניברסיטת בר אילן; צבי ליבמן מאוניברסיטת חיפה (אשר בינתיים קיבל את תואר הדוקטור שלו) ושושי פלדמן – גנור.
את צוות ההקמה ואת הפורום ריכז דורון דגני, רכז קהילת הגירה ודמוגרפיה.


צוות ההקמה יצר את התשתית של הפורום, הגדיר את מטרותיו ובנה את מערך הפעילות שלו.
הפורום מיועד לסטודנטים הלומדים לתואר שני ושלישי מכל תחומי המחקר אשר עבודת הדוקטורט או התזה שלהם עוסקת, בדרך זו או אחרת, בחקר ההגירה.


הפורום נועד ליצור רשת חברתית של הסטודנטים אשר יוכלו להחליף ביניהם מידע ולהרחיב את ההיכרות עם הנעשה בתחום, הן באמצעות המפגשים של הפורום והן באמצעות קהילת הגירה ודמוגרפיה באגודה הסוציולוגית הישראלית שאימצה אותם אל חיקה.


מפגשי הפורום מתקיימים בין פעמיים לשלוש בשנה, כל פעם במוסד אקדמי אחר. את הכנס מארחים חוקרי הגירה מרכזיים ומארגנים חברי הפורום הלומדים באותו מוסד אקדמי. הסטודנטים מציגים  בו את מחקריהם, משתפים את חבריהם בשאלות והתלבטויות המלווים אותם במחקריהם וזוכים למשוב הן מחבריהם לפורום והן מחוקרי ההגירה איתם הם נפגשים.

עמוד הבית
האגודה הסוציולוגית הישראלית כתובת: המכללה האקדמית תל אביב יפו רחוב רבנו ירוחם ת.ד. 8401 יפו 61083; דואל: liorsabach@israel-sociology.com
האתר נבנה ע"י  מונסייט פתרונות מחשוב - 2006 כל הזכויות שמורות לאגודה הסוציולוגית הישראלית