חיפוש       
חדשות
נשיאים ממלאי תפקידים הכנס השנתי פרסומי האגודה קשר בינלאומי פרסים לזכרם
כניסה לחברי האגודה
שם משתמש:
סיסמא:
שכחתי סיסמא הרשמה לאתר
עמוד הבית  > הכנס ה- 42 של האגודה הסוציולוגית הישראלית באירוח המכללה האקדמית תל אביב יפו
הכנס ה- 42 של האגודה הסוציולוגית הישראלית באירוח המכללה האקדמית תל אביב יפו

 ברוכים הבאים לדף הבית של הכנס ה- 42 של האגודה הסוציולוגית הישראלית שהתקיים בימים שני ושלישי, 7 ו-8 בפברואר 2011, באירוח בית הספר לממשל וחברה במכללה האקדמית תל-אביב-יפו. נושא הכנס היה: תרומת הסוציולוגיה? מפגשים סוציולוגיים עם תחומי דעת משיקים

ההשפעה של מדע הסוציולוגיה על עיצוב פני החברה ומעורבותה הישירה של הדיסציפלינה בתהליכים חברתיים מרכזיים ידעו תמורות ניכרות במחצית השנייה של המאה העשרים. אם בעשורים הראשונים שלאחר מלחמת העולם השנייה נהנתה הסוציולוגיה ממקום נכבד בסמוך למוקדי קבלת ההחלטות, בעולם המערבי ואף בישראל, הרי בעשורים האחרונים ירדה קרנה לעומתן של דיסציפלינות אחיות ממדעי החברה, כגון הכלכלה והפסיכולוגיה, שזוכות למעמד בכורה הן בקרב מקבלי ההחלטות והן בציבור הרחב.
הסוציולוגיה ממשיכה להיות תחום ידע משפיע והז'רגון הסוציולוגי הפך לשגור בחברה. יתכן שדווקא בשל כך, התחושה הרווחת היא, שיכולת לספק ניתוח סוציולוגי היא נחלת הכלל, או לפחות אינה נחלתם של סוציולוגים מומחים בלבד. מכל מקום, נראה שכחלק ממגמות אלה, ייחודיותה ותרומתה של הדיסציפלינה הסוציולוגית ניכרות היום פחות.
באמצעות מפגשים עם תחומי דעת משיקים, שבמסגרתם תדונה סוגיות שעל סדר היום החברתי והציבורי מפרספקטיבות שונות, מטרת הכנס הסוציולוגי השנתי היא להסב את תשומת הלב ולחדד את תרומתה של הסוציולוגיה.

 לספר התקצירים של הכנס לחצו כאן    לכריכה של ספר התקצירים לחצו כאן 

 לסיכום האסיפה השנתית של האגודה שהתקיימה במסגרת הכנס הסוציולוגי השנתי לחצו כאן 

שימו ! ניתן עדיין להירשם לחברות לאגודה לשנת 2011 המזכה בהטבות וזכויות, לטופס ההרשמה והקול קורא להצטרפות  לחצו כאן

להלן עדכונים של הכנס שהתקיים:

 לפוסטר הכנס לחצו כאן

לתוכנית הכנס המקוצרת בצורת טבלה לחצו כאן לתוכנית המדעית המפורטת של הכנס לחצו כאן

  ביום שלישי, 8.2.2011, משעה 9:00 ועד 10:00, בכנס ה-42 של האגודה הסוציולוגית הישראלית, שייערך השנה במכללה האקדמית תל אביב יפו, יהיו מפגשים חגיגיים של כל הקהילות המקצועיות  הבאות:  כיתה  127פגישת קהילת בריאות ורפואה; כיתה  115פגישת קהילת גוף, מיניות, רבייה ; כיתה 128 פגישת קהילת הגירה ודמוגרפיה ; כיתה 114 פגישת קהילת חינוך ; כיתה 129 פגישת קהילת מגדר ;כיתה 130 פגישת קהילת משפחה; כיתה 131 פגישת קהילת סטייה ובעיות חברתיות;  כיתה  132פגישת קהילת צבא. כולכם מוזמנים!!!

 לטופס ההרשמה לכנס ולחברות באגודה לשנת 2011 לחצו כאן 

שימו ההרשמה המוקדמת בדואר הסתיימה, ניתן לשלם ביום כנס עצמו במזומן או בהמחאה. 

 לפרטים על תוכנית הערב החברתי הכוללת סיור ביפו, מופע אמנותי וקוקטייל לחצו כאן שימו !  ההשתתפות בערב החברתי אינה כרוכה בתשלום, אולם על מנת לאפשר היערכות נאותה, יש להירשם עד יום 1.2.2011 במייל לכתובת: soconference@mta.ac.il  יש לציין את הסיור בו רוצים להשתתף, או במקרה הצורך, לאשר הגעה למופע האמנותי בלבד. יש להוסיף את הפרטים: שם פרטי ומשפחה, מס' טלפון נייד.

למפת ההגעה למכללה האקדמית תל אביב יפו לחצו כאן 

 לפרטים על סידורי לינה וחנייה לכנס השנתי לחצו כאן

 בכנס תתקיים תצוגה ומכירה של ספרים ומשתתפים שמעוניינים כי ספרם/ספריהם יקחו חלק מתבקשים לפנות לרודני פרנקלין במייל: rodneyf@netvision.net.il


לוח זמנים- שימו לב  !!!
1. המועד להגשת ההצעות לכנס הסתיים.
3. כל המשתתפים בכנס, פעילים (יו"ר מושבים, מרצים וכו') ומשקיפים, חייבים בדמי הרשמה לכנס. ההרשמה והתשלום של המרצים והיו"רים של המושבים חייבים להיעשות עד 1 בינואר 2011. 
4. ליתר המשתתפים ההרשמה המוקדמת באמצעות הדואר הסתיימה. מי שלא יספיק להרשמה המוקדמת מוזמן להירשם ולשלם תשלום מלא בכנס עצמו.


ועדת הכנס
תמי סגיב-שיפטר, יו"ר ועדת הכנס (tammyschifter@gmail.com;tamarshi@mta.ac.il)
משה סמיונוב, נשיא האגודה הסוציולוגית הישראלית (moshes@post.tau.ac.il)
חברי ועדת הכנס (לפי סדר הא-ב): אמית קארין (המכללה האקדמית רופין); טרכטנברג גרסיאלה (המכללה האקדמית תל-אביב-יפו); לאופר אביטל (המכללה האקדמית נתניה); לוי יגיל (האוניברסיטה הפתוחה); לוין עליזה (אוניברסיטת חיפה); ליאון ניסים (אוניברסיטת בר-אילן); מזרחי ניסים (אוניברסיטת תל-אביב); פסטרנק רחל (המכללה למנהל); פרנקל מיכל (האוניברסיטה העברית).
ליאת מילביצקי, מזכירת האגודה הסוציולוגית הישראלית; עידית פסט ויניב רון-אל, רכז הכנס.

 עדכונים שוטפים בנוגע לכנס ימשיכו להתעדכן

עמוד הבית
האגודה הסוציולוגית הישראלית כתובת: המכללה האקדמית תל אביב יפו רחוב רבנו ירוחם ת.ד. 8401 יפו 61083; דואל: liorsabach@israel-sociology.com
האתר נבנה ע"י  מונסייט פתרונות מחשוב - 2006 כל הזכויות שמורות לאגודה הסוציולוגית הישראלית